Liikuntasalien vakiovuorot

Liikuntahalli 2019-2020

Sali 1, tytöt

Maanantai
14.00-14.45     Vertti-kerho (6-10v)
16.30-17.45     Kisa-Veikot, JV Luna 8-10v
17.45-19.00     Kisa-Veikot, JV Dina 12-14v
19.00-20.30    Kangasahon kyläyhdistys

Tiistai
14.00-15.30     Kisa-Veikot, JV Pico 10-12v
17.00-18.00     Naisvoimistelijat, Telinejumppa 1-6lk
18.00-19.30     Ukkosähly
19.30-21.00     Naisten sähly

Keskiviikko
14.00-15.30     Kisa-Veikot, JV Pico 10-12v
16.30-18.00     Kiva, Jalkapallo -09
18.00-19.30     Kisa-Veikot, JV Nano 12-14v
19.30-21.00     Kangasahon kyläyhdistys

Torstai
14.30-15.30      Touhula Ilttis
16.30-18.00     Kisa-Veikot, JV Luna 8-10v
18.00-19.30     Mietala

Perjantai
14.00-15.30     Kisa-Veikot, JV Pico 10-12v
16.30-18.00     Kisa-Veikot, JV Nano 12-14v
18.30-19.30     Kiva jääkiekko, A

Lauantai
12.00-14.00    Kiva, YU
16.00-17.00    Kiva, jalkapallo -09

Sunnuntai
13.00-15.00    Kiva, YU
16.00-17.00    Kiva, jalkapallo -09
18.00-20.00   Mietala

 

Sali 2, pojat

Maanantai
14.00-15.00     Perusopetus/4h, salipelit
15.00-16.00    Touhula Ilttis
16.30-17.45     Kisa-Veikot, JV Sera 6-7v
19.00-20.30   Kangasahon kyläyhdistys

Tiistai
14.00-15.00     4h, temppukerho
17.00-18.00    Naisvoimistelijat, Telinejumppa 1-6lk
18.00-19.30    Ukkosähly
19.30-21.00    Naisten sähly

Keskiviikko
14.00-15.00    Perusopetus, palloilukerho
15.00-16.30     Kiva, YU
16.30-18.00    Kiva, Jalkapallo -09
18.00-19.30    Kisa-Veikot, JV Dina 12-14v
19.30-21.00    Kangasahon kyläyhdistys

Torstai
16.30-18.00    Kisa-Veikot, JV Sera 6-7v
18.00-19.30     Mietala

Perjantai
17.45-18.30     Kiva jääkiekko, E1
19.00-21.00    Köllikkä, Lentopallo

Lauantai
12.00-14.00    Kiva, YU
16.00-17.00    Kiva, jalkapallo -09

Sunnuntai
13.00-15.00    Kiva, YU
16.00-17.00    Kiva, jalkapallo -09
18.00-20.00   Mietala

 

Tanssisali, liikuntahalli 2019-2020

Maanantai
15.00-16.30    Invalidit/Eläkeliitto, boccia
17.00-18.00   Kisa-Veikot, Tanssi 4-6lk
18.00-19.00   Kansalaisopisto, Kiinalainen voimistelu

Tiistai
15.30-16.30   Kansalaisopisto, Lavis®
17.00-17.45   Kisa-Veikot, Pirpanat  4-6v
17.45-18.30   Kisa-Veikot, Pirpanat(2)  4-6v

Keskiviikko
15.00-16.30    Invalidit/Eläkeliitto, boccia
17.30-18.00    Kiva jääkiekko, E1
18.00-19.00   Kansalaisopisto, Kuntomix
19.00-20.00  Kansalaisopisto, Kuntomix jatko

Torstai
17.00-18.00   Kisa-Veikot, Tanssi 7-9lk
18.00-19.00   Kansalaisopisto, kuntonyrkkeily
19.00-20.00   Kansalaisopisto

 

Ampumarata 2019-2020

Maanantai
15.00-16.30    Invalidit/Eläkeliitto, boccia
18.00-20.00   KarMas

Keskiviikko
15.00-16.30    Invalidit/Eläkeliitto, boccia
18.00-20.00   Karstulan Tikkaseura

Torstaina
18.00-20.00   KarMas

Perjantai
12.00-13.00    4h, ulkoliikuntakerho (varatila)

Lauantai
16.00-17.00    Mäkinen Otto, pingis

Hae sivustolta