Liikuntasalien vakiovuorot

Liikuntahalli 2018-2019

Maanantai
14.00–15.00     Perusopetus, Palloilukerho 5-6lk
15.00–16.00     Perusopetus, Sählykerho 7-9 lk
16.00–17.30     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Pico 10-12v. (½ salia, tytöt)
17.30–19.00     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Luna 8-10v (½ salia, tytöt)
17.30–19.00     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Coco 14-16v (½ salia, pojat)
19.00–20.30    Kangasahon kyläyhdistys

Tiistai  
14.00-15.00      4h
15.00-16.30      Kiva, jalkapallo -05-07
16.30–17.00     Naisvoimistelijat, Aikuinen-lapsi -liikunta
17.00–18.00     Naisvoimistelijat, Telinejumppa 1-6lk
18.00–19.30     Ukkosähly
19.30–21.00     Naisten sähly

Keskiviikko
14.00–15.00     Kiva, jalkapallo -09
15.00–16.00     Kiva, Jalkapallo -03
16.00–17.30     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu
16.00–17.30     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Luna 8-10v. (½ salia, tytöt)
16.00–17.30     Kiva, YU, keihäs (½ salia, pojat)
17.30–19.00     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Nano 12-14v (½ salia, tytöt)
17.30–19.00     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Coco 14-16v (½ salia, pojat)
19.00–20.30    Kangasahon kyläyhdistys

Torstai
14.30–16.00     Kiva, Jalkapallo -05-07
16.00–17.30     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Pico 10-12v. (½ salia tytöt)
16.00–17.30     Kiva, YU, keihäs (½ salia, pojat)
17.30–19.00     Kisa-Veikot, joukkuevoimistelu Dina 12-14v. (½ salia, tytöt)
19.00–20.30    Mietala

Perjantai
17.00–18.00     Naisvoimistelijat, Telinevoimistelu yli 12v.
19.00–21.00     Köllikkä, Lentopallo (½ salia pojat)
19.00–20.00     Kiva, jääkiekko (½ salia, tytöt)

Lauantai
11.00–12.30     Kiva, Yleisurheilu

Sunnuntai
14.45 -16.00      Kiva, Jalkapallo -09
16.30–18.00     Kiva, Yleisurheilu
18.00–20.00     Mietala

 

Tanssisali, liikuntahalli 2018-2019

Maanantai
17.00-18.00      Kisa-Veikot, Tanssi 4-6lk
18.00-19.00      Kisa-Veikot, Tanssi 7-9lk
19.00-20.00      Kansalaisopisto, Kuntonyrkkeily

Tiistai
17.30-19.30      Kiva, Jääkiekko

Keskiviikko
17.15–18.00     Kisa-Veikot, Pirpanat 4-6v. Ryhmä 1
18.00–18.45     Kisa-Veikot, Pirpanat 4-6v.  Ryhmä 2

Torstai
18.00-19.00      Kansalaisopisto, Kuntonyrkkeily
19.00–20.00     Kansalaisopisto, Street-tanssi

 

Ampumarata 2018-2019

Maanantai ja torstai
Karmas

Keskiviikko
18.00-20.00       Karstulan tikkaseura

Hae sivustolta